Seyrantepe Mah. Cihangir Sok. No : 8/B - 4.Levent - Kağıthane / İstanbul    +90 212 279 19 20   /   +90 850 640 00 61    info@tbilisim.com.tr       
Ödeme Terminali Modelleri
  • Ödeme Kiosku (Self servis, Güvenlikli, Para alabilen ve geri verebilen Cihaz)
Ödeme Terminalleri
Hakkında
Ödeme Kiosku A1 modelimiz iç
ortam A2 modelimizde dış ortam
kullanımları için tasarlanmıştır. Monitörün üzerinde Zytronic Capacitive Çoklu Dokunmatik Cam ve üzerine 8mm tamperli kırılmaz güvenlik camı vardır.İhtiyaçlara göre sistemin istikrarlı çalışabilmesi için gerekli olan sistem yapılandırma ve iklimlendirmeleri endüstriyel ekipmanlar ile sağlanmaktadır.
Kaliteli iklimlendirme ile sorunsuz çalışma imkânı sağlanmaktadır. Kiosk gövdesinde ihtiyaca göre 2mm, 3mm ve 4mm DKP materyal kullanılmaktadır. Kiosk gövdesinde yetki sınırlandırıcı üç ayrı kilit sistemi bulunmaktadır. Para kabul cihazları yüksek hız ve güvenlikli para doğrulama ile 600 - 1000 banknot kapasitesinde çalışmaktadır. Akıllı madeni para tanıma cihazı 1600 adet 1 TL kapasitesiyle kağıt para bozma cihazı olarak çözümlerde kullanılmaktadır. Sensörler ve kontrol kartı sayesinde cihazlara yetkisiz müdahalenin önüne geçilmiştir. İhtiyaca göre telefon devresi ve ahizeli çözümler ile danışma ve destek hat imkânı vardır. Kullanılabilen ürün yelpazesi ile yaygın bir uygulama alanına sahiptir.
Özellikler
Güvenlikli ve Fonksiyonel Metal Gövdeli Dijital ve Analog Kilitlemeli Özel Mekanizmalar
Sensörlü Kapı ve Kilit KontrolüHassas Dokunmatik Cam Panel + Güvenlik Cam Panel
Intel Fansız Atom/i3/i5/i7 İşlemcili Endüstriyel PCKâğıt Para Kabul ve İade Cihazı (Innovative Technology)
Madeni ( Bozuk ) Para Kabul ve İade Cihazı (Innovative Technology)Kart Okuyucu Cihazı (Motorlu/Manuel/Temassız/Manyetik)
Termal Yazıcı (60mm/80mm/120mm)Telefon Devresi (Tuşlu/Otomatik Aramalı)
Yüksek Güvenlikli Yazılım (Anlık veri takibi, Geniş analiz-


Top